Szegedi Katonazenekari Fesztivál
Július 4-én, szombaton különleges katonazenekari fesztivál lesz, a központi helyszín a Móra-park lesz. Pöttöm party gyermekprogram kezdődik 10 órakor a Hódmezővásárhelyi Helyőrségi Zenekarral, 17 órakor térzenét ad három zenekar három téren: az Aradi vértanúk terén, a Dugonics és a Széchenyi téren, amit felvonulás és összevont katonazenekari koncert követ.
Készülj fel egy felejthetetlen zenei élményre! Jön a Szegedi Katonazenekari Fesztivál!
A hagyományos indulók, modern slágerek, klasszikus dallamok és látványos szakalaki bemutatók mellett, a legkisebbeknek szóló dallamokon át, minden korosztály megtalálhatja kedvencét.
A rendezvényen az MH Debrecen Helyőrségi Zenekar, az MH Légierő Zenekar Veszprém, az MH Kaposvár Helyőrségi Zenekar, az MH Hódmezővásárhely Helyőrségi Zenekar gondoskodik arról, hogy igazán dinamikus, látványos műsorral szórakoztassák a nagyérdeműt.
📅 Időpont: 2026. július 4.
📍 Helyszín: Szeged, Móra Ferenc Park
🎟️ Belépő: A programokon való részvétel ingyenes.
✨ A részletes program:
•10:00 – Pöttöm party – zenés gyerekkoncert és hangszerbemutató az MH Hódmezővásárhely Helyőrségi Zenekarral: játékos dallamok a legkisebbeknek, ahol közelebbről is megismerhetik a hangszereket.
• 17.00-17.30-ig térzene koncert az Aradi téren, a Dugonics téren, valamint a Széchenyi téren.
• 18:00 – A FESZTIVÁL FŐESEMÉNYE: Látványos szakalaki bemutatók és a résztvevő zenekarok közös fináléja!
Ünnepeljük együtt a katonazene hagyományait és a közös zenei élményt!
https://www.facebook.com/events/1023241566910264?